fbpx
Menu Close

O nás

Jsme tým lidí nadšených pro zdravý životní styl.
Každý se soustředíme na osobní rozvoj a neustále se vzděláváme ve svém oboru, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší služby.

Jsme tu abychom vám pomohli dosáhnout cíle optimální kombinací stravy, cvičení či fyzioterapie. Ať se jedná o úpravu postavy či odstranění špatných pohybových a stravovacích návyků.

To co děláme je naším koníčkem a životním stylem. Motivujeme klienty k pohodovějšímu životu a zdravějšímu životnímu stylu. Je důležité si život užívat a ne jen přežívat a trápit se problémy, které mohou být vyřešeny změnou stravovacích a pohybových návyků.

Náš tým

Jakub Oška

⎯⎯⎯⎯ Zakladatel BYM FIT

Hubnutí či nabíraní není o trápení se nad tím, co můžeme a nemůžeme jíst nebo kolik toho musíme odcvičit, abychom “spálili” vše, co jsme za celý den snědli. Je to o změně životního stylu a myšlení, které nám později samo napoví, co si můžeme nebo nemůžeme dát či jak správně a co v daný den cvičit.

Nebudeme vás učit, jak počítat kalorie, které sníte a spálíte, ale ukážeme vám, jak se ze života těšit, být fit a v dobré kondici, a to po dlouhou dobu svého života.

Cíl, který společně máme je zaměřený na lepší kvalitu života. Zvednout činku, udělat dřep a klik se naučí každý. Změnit způsob života je těžší, ale velmi účinný.

Vzdělání

Odborné kurzy

Ing. Ladislav Žatečka

⎯⎯⎯⎯ Výživový specialista

Jsem odborník v oblasti personalizované výživy, aktivní sportovec a trenér, který má slabost pro dobré jídlo. Vystudoval jsem obor výživy na ČZU, během svého studia jsem načerpal mnoho zkušeností ve svém oboru v Německu, Izraeli, Belgii i dalších zemích a také jsem osobně přednášel například na mezinárodní konferenci ve Švédsku. V současnosti vedu společnost LifeTest zaměřující se na personalizovanou výživu s pomocí genetické analýzy a své znalosti v této oblasti zároveň rozvíjím v rámci doktorského studia.

Nyní pomáhám lidem s nastavením udržitelného způsobu stravování, které vede k dlouhodobým výsledkům. Chci tím bojovat proti různým extrémním a médním dietám. Pokud tedy potřebujete poradit s jídelníčkem, jsem tu pro vás.

Bc. Dominik Dvořák

⎯⎯⎯⎯ Kondiční trenér

Celoživotní sportovec, bývalý atlet - desetibojař, v současnosti bobový pilot - účastník tří olympiád v bobech.

Během své sportovní kariéry jsem se naučil a zastávám názor, že z tréninku nemusíte odcházet naprosto zničení, aby trénink byl účinný a vy směrovali ke svému cíli.

Rád se zaměřuji na trénink zpevnění středu těla, ale mnoho zkušeností mám v silovém tréninku.

Nejvíc mně baví aplikovat zkušenosti nabrané ze své sportovní kariéry a studia na VŠ, ve specifikách jednotlivých sportovních odvětví.

Vzdělání

Zuzana Rousová

⎯⎯⎯⎯ Fyzioterapeutka

K fyzioterapii mě přivedl můj zájem o pohyb, láska ke sportu a moje povolání se stalo mým koníčkem. Sama hraju volejbal, squash, běhám, ráda plavu, jezdím na kole, lyžuji, skyalpuji, chodím po horách či kdekoli v přírodě …

Pacientům nabízím odborné znalosti, zkušenosti, ale také empatii. Zabývám se ortopedickými, traumatologickými stavy, bolestmi zad, mobilizacemi žeber, senzomotorickým cvičením, rytmickou stabilitou, SM systémem, stabilizací páteře a kloubů, DNS, hlubokým stabilizačním systém, který je základem pro správný pohyb. Aplikuji vědomosti a praktické zkušenosti získané na jednotlivých níže uvedených kurzech, které ráda vymýšlím pacientům „přímo na tělo“.

Vzdělání

Pracovní zkušenosti

Odborné kurzy

Bc. Jakub Kolarčík

⎯⎯⎯⎯ Fyzioterapeut

Bakaláře fyzioterapie jsem vystudoval na 1. lékařské fakultě UK. K fyzioterapii jsem se rozhodl studovat i jednooborovou psychologii na VŠ Humanitas Praha. Mimo BYM aktuálně pracuji v Centru psychosomatické rehabilitace a terapie v rámci Psychiatrické nemocnice Bohnice.

Během studia fyzioterapie jsem si začal uvědomovat, že věnovat se pouze somatickým obtížím, bez zohlednění širšího psychosociálního kontextu, v rehabilitaci nemusí vždy přinášet požadované výsledky. I proto jsem se dal na studium psychologie a snažím se přistupovat k pacientům/klientům s ohledem na jejich individuální obtíže a cíle.

Ve fyzioterapii se pro mně nejdůležitější navázaní dobré spolupráce s pacientem/klientem, nastavení terapie tak, aby dávala smysl oběma stranám a co nejvyšší využitelnost terapii získaných pohybových strategií v běžném denním životě.

Vzdělání

Odborné kurzy