fbpx
Menu Close

O nás

Pomáháme lidem žít zdravější a spokojenější životy.

Pracujeme s komplexním řešením k trvalé změně životního stylu. Zaměřujeme se primárně na lidi ze stresového prostředí, kteří jsou pracovně či osobně velmi vytížení.

Jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich vysněných cílů a to díky kombinací stravy a cvičení či fyzioterapie. Ať už si přejete upravit a zformovat postavu nebo jen změnit špatné stravovací či pohybové návyky. I to s námi hravě zvládnete.

To, co děláme je naším koníčkem a životním stylem. Díky tomu velmi snadno motivujeme klienty ke zdravějšímu a aktivnějšímu životnímu stylu, který vede k pohodlnějšímu životu. Je to pro nás velmi důležité, aby si naši klienti život užívali a netrápili se se zbytečnými problémy, které můžeme společně vyřešit úpravou stravovacích, nebo pohybových návyků.

Náš tým

osobní fitness trener

Jakub Oška

⎯⎯⎯⎯ Zakladatel BYM FIT

Hubnutí či nabíraní není o trápení se nad tím, co můžeme a nemůžeme jíst nebo kolik toho musíme odcvičit, abychom “spálili” vše, co jsme za celý den snědli. Je to o změně životního stylu a myšlení, které nám později samo napoví, co si můžeme nebo nemůžeme dát či jak správně a co v daný den cvičit.

Nebudeme vás učit, jak počítat kalorie, které sníte a spálíte, ale ukážeme vám, jak se ze života těšit, být fit a v dobré kondici, a to po dlouhou dobu svého života.

Cíl, který společně máme je zaměřený na lepší kvalitu života. Zvednout činku, udělat dřep a klik se naučí každý. Změnit způsob života je těžší, ale velmi účinný.

Vzdělání

Odborné kurzy

osobní fitness trener

Bc. Dominik Dvořák

⎯⎯⎯⎯ Kondiční trenér

Celoživotní sportovec, bývalý atlet - desetibojař, v současnosti bobový pilot - účastník tří olympiád v bobech.

Během své sportovní kariéry jsem se naučil a zastávám názor, že z tréninku nemusíte odcházet naprosto zničení, aby trénink byl účinný a vy směrovali ke svému cíli.

Rád se zaměřuji na trénink zpevnění středu těla, ale mnoho zkušeností mám v silovém tréninku.

Nejvíc mně baví aplikovat zkušenosti nabrané ze své sportovní kariéry a studia na VŠ, ve specifikách jednotlivých sportovních odvětví.

Vzdělání

Mgr. Adam Štefánek

⎯⎯⎯⎯ Fyzioterapeut a zakladatel projektu kanclbezbolesti.cz

Pracuji jako fyzioterapeut v soukromém zdravotníckém zařízení zároveň se starám o mladé fotbalisty AC Sparta Praha. Právě v soukromé ambulanci se často setkávám s pacienty, kteří přijdou s bolestí zad, krku a dalšími problémy. Velká část z nich má sedavé zaměstnání a jejich aktivita je téměř na nule. Mým cílem je pomoci jim s akutním problémem a následně je rozhýbat tak, aby se problém znovu neopakoval. Pacienti často chodí pozdě, problémy už jsou zřetězené a práce s nimi je mnohem těžší. Proto jsem dostal myšlenku vybudovat projekt kanclbezbolesti.cz Naučit klienty pracovat se svým tělem, kompenzovat sed, trávit aktivně volný čas. Mojí výhodou je, že jsem sám aktivní sportovec. Prošel jsem si mnoha sporty a také utrpěl mnoho zranění. Díky těmto zkušenostem, jsem schopen lidem pomoci s akutní bolestí, individuálně pracovat s jejich problémy a nastavit ideální kompenzaci pro jejich práci. Kromě pohybu se zajímám také o stravu, suplementy, spánek, mentální zdraví - zkrátka holisticky o celé tělo. Bolest je totiž vždy výsledek působení několika faktorů.

Vzdělání

Odborné kurzy

Zuzana Rousová

⎯⎯⎯⎯ Fyzioterapeutka

K fyzioterapii mě přivedl můj zájem o pohyb, láska ke sportu a moje povolání se stalo mým koníčkem. Sama hraju volejbal, squash, běhám, ráda plavu, jezdím na kole, lyžuji, skyalpuji, chodím po horách či kdekoli v přírodě …

Pacientům nabízím odborné znalosti, zkušenosti, ale také empatii. Zabývám se ortopedickými, traumatologickými stavy, bolestmi zad, mobilizacemi žeber, senzomotorickým cvičením, rytmickou stabilitou, SM systémem, stabilizací páteře a kloubů, DNS, hlubokým stabilizačním systém, který je základem pro správný pohyb. Aplikuji vědomosti a praktické zkušenosti získané na jednotlivých níže uvedených kurzech, které ráda vymýšlím pacientům „přímo na tělo“.

Vzdělání

Pracovní zkušenosti

Odborné kurzy

Hana Ondrušová

⎯⎯⎯⎯ Výživová poradkyně

Jmenuji se Hana Ondrušová a můj příběh spojený s výživovým poradenstvím začal již před mnoha lety.

Jsem životní optimista a vím, že i pomalé, ale jisté kroky jsou vždy tou správnou cestou k úspěchu.

Kromě toho, že společně projdeme vaše aktuální stravovací návyky pomohu vám naučit se vnímat potřeby vašeho těla. Po celou dobu našeho společného času budeme vše směrovat k tomu, abyste nejen věděli co vše vaše tělo potřebuje, ale také svá shozená kila již nikdy nenabrali zpět. Vše bude probíhat v souladu s vaší fyzickou aktivitou a samozřejmě profesním životem.

Pokusím se vám najít takový druh stravování, který pro vás bude ideální, bude vás bavit a stane se vaší nedílnou součástí. Stanu-li se vaším partnerem a mentorem na této cestě, nikdy vás v tom nenechám samotné. Na prvním místě je u mne profesionalita a s tím je spojené také neustálé vzdělávání, které se pro mne stalo nedílnou součástí nejen mé profese, ale mne samotné.

Změna nepřijde sama od sebe - první krok je vždy jen a jen na nás...