fbpx

O nás

Jsme tým lidí nadšených pro zdravý životní styl. Každý se soustředíme a neustále vzděláváme ve svém oboru, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší služby.

Jsme tu abychom vám pomohli dosáhnout cíle optimální kombinací stravy, cvičení či fyzioterapie. Ať se jedná o úpravu postavy či odstranění špatných pohybových a stravovacích návyků.

To co děláme je naším koníčkem a životním stylem. Motivujeme klienty k pohodovějším životům a zdravějšímu životnímu stylu. Je důležité si život užívat a ne jen přežívat a trápit se problémy, které mohou být vyřešeny změnou stravovacích a pohybových návyků.

Pár vět o naší filozofii

Není jídlo jako jídlo a není cvičení jako cvičení

Co náš slogan znamená?

Můžete si vybrat potraviny, které vám chutnají, ale nejsou pro vás vhodné. Je důležité vědět, jak se stravovat, abychom dosáhli nutričně vyvážené stravy. To samé platí o cvičení, udělat klik nebo dřep dokáže každý, ale udělat ho správnou technikou, už dokáže udělat jen málokdo.

Hubnutí či nabíraní není o trápení se nad tím, co můžeme a nemůžeme jíst nebo kolik toho musíme odcvičit, abychom “spálili” vše, co jsme za celý den snědli. Je to o změně životního stylu a myšlení, které nám později samo napoví, co si můžeme nebo nemůžeme dát či jak správně a co v daný den cvičit.

Nebudeme vás učit, jak počítat kalorie, které sníte a spálíte, ukážeme vám, jak se ze života těšit, být fit a v dobré kondici, a to po dlouhou dobu svého života.

Zakladatel Jakub Oška

„Pokud si nikdy nepůjdu za tím co chci, nebudu to mít. Pokud neudělám krok dopředu, nikdy se nedostanu dál.“