fbpx
Menu Close

O nás

Jsme tým lidí nadšených pro zdravý životní styl.
Každý se soustředíme na osobní rozvoj a neustále se vzděláváme ve svém oboru, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší služby.

Jsme tu abychom vám pomohli dosáhnout cíle optimální kombinací stravy, cvičení či fyzioterapie. Ať se jedná o úpravu postavy či odstranění špatných pohybových a stravovacích návyků.

To co děláme je naším koníčkem a životním stylem. Motivujeme klienty k pohodovějšímu životu a zdravějšímu životnímu stylu. Je důležité si život užívat a ne jen přežívat a trápit se problémy, které mohou být vyřešeny změnou stravovacích a pohybových návyků.

Náš tým

Jakub Oška

⎯⎯⎯⎯ Zakladatel BYM FIT

Hubnutí či nabíraní není o trápení se nad tím, co můžeme a nemůžeme jíst nebo kolik toho musíme odcvičit, abychom “spálili” vše, co jsme za celý den snědli. Je to o změně životního stylu a myšlení, které nám později samo napoví, co si můžeme nebo nemůžeme dát či jak správně a co v daný den cvičit.

Nebudeme vás učit, jak počítat kalorie, které sníte a spálíte, ale ukážeme vám, jak se ze života těšit, být fit a v dobré kondici, a to po dlouhou dobu svého života.

Vzdělání

Odborné kurzy

Ing. Ladislav Žatečka

⎯⎯⎯⎯ Výživový specialista

Jsem odborník v oblasti personalizované výživy, aktivní sportovec a trenér, který má slabost pro dobré jídlo. Vystudoval jsem obor výživy na ČZU, během svého studia jsem načerpal mnoho zkušeností ve svém oboru v Německu, Izraeli, Belgii i dalších zemích a také jsem osobně přednášel například na mezinárodní konferenci ve Švédsku. V současnosti vedu společnost LifeTest zaměřující se na personalizovanou výživu s pomocí genetické analýzy a své znalosti v této oblasti zároveň rozvíjím v rámci doktorského studia.

Nyní pomáhám lidem s nastavením udržitelného způsobu stravování, které vede k dlouhodobým výsledkům. Chci tím bojovat proti různým extrémním a médním dietám. Pokud tedy potřebujete poradit s jídelníčkem, jsem tu pro vás.

Bc. Anna Králová

⎯⎯⎯⎯ Fyzioterapeutka

Fyzioterapii jsem studovala na fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT. Během tohoto tříletého bakalářského studia jsem měla možnost vidět a vyzkoušet velkou škálu fyzioterapeutických možností. Odborné praxe jsem absolvovala například v RÚ Kladruby či VRÚ Slapy, kde jsem pracovala s pacienty po úrazových stavech. Také jsem se podílela na rehabilitaci pacientů na lůžkových odděleních nemocnic (IKEM) či neurorehabilitačních zařízení (Axon).

K fyzioterapii mě nepřivedla láska k pohybu jako taková, i když se pohybu věnuji od útlého věku. Líbí se mi, že se jedná o nelékařský obor, který je sice relativně mladý, ale na velkém vzestupu. Je to obor, ve kterém se člověk může neustále rozvíjet a zlepšovat.

Nejvíce mě baví práce s chronickými a psychosomatickými pacienty, objevuji zde totiž úzké spojení stránky tělesné a duševní. V otázce zdraví totiž téměř všechno souvisí se vším. Možná právě proto mě nejvíce zaujala technika viscerální manipulace, které se i do budoucna chci věnovat. Jsem si však vědoma, že každý pacient je individualita, a proto se snažím volit individuální přístup a vzdělávat se i v oblasti jiných technik. Mimo fyzioterapie mě zajímá i oblast výživy, které bych se zde v BYMu v budoucnu také ráda věnovala.

Vzdělání

Odborné kurzy

Mgr. Tereza Hoskovcová

⎯⎯⎯⎯ Fyzioterapeutka

V roce 2016 jsem se rozhodla pro studium fyzioterapie na 3. Lékařské fakultě v Praze, kde jsem v roce 2019 získala titul Bc. Ihned po skončení jsem navázala magisterským studiem na FTVS, které tento rok dokončuji. V průběhu studií jsem měla mnoho praxí na různých odděleních nemocnic, ale i na soukromých klinikách. Pracovala jsem mimo jiné v Neurorehabilitační klinice Axon, která se zaměřuje na děti a dospívající s neurologickými obtížemi.

V současné době pracuji také v ORP centru v Praze, kde řeším široké spektrum diagnóz. V rámci terapie kombinuji více technik a metod, abych vždy co nejvíce vyhověla individuálním potřebám klienta.

Velmi ráda sportuji, již od malička jsem se věnovala tenisu a sportovní gymnastice, které jsem se věnovala i v dospělosti, a to jako trenér. V současné době ráda běhám a jezdím na kole.

Vzdělání

Odborné kurzy

Zuzana Rousová

⎯⎯⎯⎯ Fyzioterapeutka

K fyzioterapii mě přivedl můj zájem o pohyb, láska ke sportu a moje povolání se stalo mým koníčkem. Sama hraju volejbal, squash, běhám, ráda plavu, jezdím na kole, lyžuji, skyalpuji, chodím po horách či kdekoli v přírodě …

Pacientům nabízím odborné znalosti, zkušenosti, ale také empatii. Zabývám se ortopedickými, traumatologickými stavy, bolestmi zad, mobilizacemi žeber, senzomotorickým cvičením, rytmickou stabilitou, SM systémem, stabilizací páteře a kloubů, DNS, hlubokým stabilizačním systém, který je základem pro správný pohyb. Aplikuji vědomosti a praktické zkušenosti získané na jednotlivých níže uvedených kurzech, které ráda vymýšlím pacientům „přímo na tělo“.

Vzdělání

Pracovní zkušenosti

Odborné kurzy

Bc. Lucie Stejspalová

⎯⎯⎯⎯ Projektová manažerka

Komunikace a zdravý životní styl, skvělá kombinace, kterou mám v BYMu na starosti.

Díky každodennímu kontaktu s klienty mohu sledovat, jak velký vliv má pravidelný pohyb na jejich fyzickou i duševní kondici a jak moc přechod ke zdravému životnímu stylu hýbe jejich životy. Vždy je to směrem k lepšímu. A to mě na té práci baví 🙂