fbpx
Menu Close

Takhle si s námi zacvičíte...

Vybrat trenéra nebo terapeuta není vždy jednoduchá volba a proto Vám s radostí ukážeme, jak to u nás funguje a jak to děláme my. Věříme v komplexní přístup a kvalitní komunikaci.

5/5

Začneme analýzou vašeho stavu

Náš přístup je komplexní a postupný. Nenaskakujeme do rozběhnutého vlaku, ale začínáme tím, že se poznáváme.  Prvním krokem je, měření na InBody270, který zjistí  funkci metabolismu, poměr svalů, tuku. Následují všemi oblíbené otázky ohledně  životního stylu, které jsou následovány tipy na zlepšení, které lze ihned aplikovat bez zbytečného a velkého omezování. 

Opravíme, co na vás nefunguje

Cvičení je jen jedna složka celého programu. Setkáte se u nás se zkušeným a profesionálním týmem fyzioterapeutů, díky kterému budete v těch nejlepších rukou. Pomůžeme Vám zbavit se bolesti způsobené špatnými pohybovými návyky, pečovat o Vaše tělo a celkový well-being. 

Začneme jednoduchými cviky

Začneme zlehka a postupně přidáme zátěž a náročnější cviky. Začneme zlehka tím, že se naučíme vnímat svoje tělo a to, jak funguje. Naučíme se správnou techniku cviků, pohybů a aktivujeme svalové skupiny u kterých jsme zapomněli, že je máme.

Naučíme vás cvičit i doma a v práci

Naším cílem je dokázat a pracovat a žít bez bolesti v každém momentě našeho života a nezáleží na tom, jestli je to v práci, doma a nebo v přírodě. Klademe důraz na to, abychom Vás naučili chápat princip cvičení a starost o svoje tělo. Naučíme Vás také jak jednoduše začlenit cvičení a posilování do každého dne. 

Budeme postupně přidávat

K dosažení cílů je potřeba zvyšovat zátěž, intenzitu a náročnost cviků. Po tom, co Vás naučíme správné techniky, přesuneme se k náročnějším a těžším variantám cviků. Víme, že má vše svůj čas a jak může být náročné zkombinovat osobní a pracovní život. Větší odolnost v gymu Vám pomůže být více efektivní a méně unavený mimo něj.

Pomůžeme vám zregenerovat

Všichni víme, že bez práce nejsou koláče, ale taky víme, že odpočinek je někdy mnohem náročnější disciplína. Naučíme Vás, jak správně odpočívat a regenerovat a budeme pracovat i na zlepšení Vašeho spánku. Jednou z variant, jak zregenerovat je vyhřívaný bazén, který můžete jako členové programu využívat. Po cvičení Vám chvilka plavání následována proteinovým drinkem jistě zlepší den. 

Co na to říkají klienti?

Pojďte to zkusit také

První trénink zcela zdarma.