fbpx
Menu Close

Takhle si s námi zacvičíte...

Vybrat trenéra nebo terapeuta není vždy jednoduchá volba a proto Vám s radostí ukážeme, jak to u nás funguje a jak to děláme my. Věříme v komplexní přístup a kvalitní komunikaci.

5/5

Začneme analýzou vašeho stavu

Jsme pyšní na to, že náš přístup je komplexní a postupný. Na rozdíl od ostatních, kteří se připojují ke spěchajícímu vlaku, si dáváme čas, abychom vás poznali. Prvním krokem v našem procesu je důkladné měření na zařízení InBody270, které hodnotí vaši funkci metabolismu, poměr svaly-tuk a mnohem více. Poté se ptáme všech zásadních otázek ohledně vašeho životního stylu a návyků, abychom získali kompletní porozumění vašim potřebám. Následně poskytujeme přizpůsobené tipy a triky, jak zlepšit vaše celkové zdraví a pohodu. S naším přístupem nemusíte drasticky měnit svůj režim ani přistupovat k extrémním opatřením. Věříme, že malé, dosažitelné kroky vedou k dlouhodobým výsledkům.
výživové poradenství

Opravíme, co na vás nefunguje

V naší instituci věříme, že cvičení má klíčovou roli při udržování zdravého životního stylu. Nicméně rozumíme tomu, že je to jenom jedna část skládačky. Proto jsme sestavili tým zkušených fyzioterapeutů, kteří jsou nadšeni pomáhat Vám dosáhnout Vašich fitness cílů. Díky jejich odbornosti se můžete cítit jisti, že jste v bezpečných rukou. Naše služby však zahrnují více než jen léčbu bolesti způsobené špatnými pohybovými návyky. Nabízíme také komplexní péči o Vaše celkové blaho a ujišťujeme se, že nejste pouze fyzicky zdraví, ale také mentálně a emočně stabilní. Pokud tedy chcete být fit, zůstat fit a cítit se dobře sami se sebou, připojte se k nám na cestě za zdravější Vámi.

Začneme jednoduchými cviky

Začneme náš cvičební plán jemným přístupem a postupně zvyšujeme intenzitu přidáním váh a složitějších cvičení. Je důležité začít opatrně, aby bylo možné vnímat své tělo a jeho funkce. Učení se naslouchat svému tělu a rozpoznávání jeho limitů je klíčovým krokem k dosažení fitness cílů. Správnou technikou, pohybem a aktivací svalových skupin, které mohou být ztracené nebo zanedbané, otevřeme cestu k optimálním výsledkům. Tento proces vyžaduje trpělivost a oddanost, ale s časem a úsilím uvidíte zlepšení a budete silnější jak fyzicky, tak i mentálně. Jsme tu, abychom vás provedli každým krokem cestou ke zdravějšímu a šťastnějšímu já! Začněme tuto cestu společně!

osobní fitness trener

Naučíme vás cvičit i doma a v práci

Náš konečný cíl je vést a umožňovat jednotlivcům žít bezbolestný život, bez ohledu na situaci – ať už v práci, doma, nebo v přírodě. Klade se důraz na poskytování komplexního vzdělání o fyzických cvičeních a správné péči o tělo, aby jste měli hluboké porozumění principům a technikám spojeným s tímto tématem. Navíc, snažíme se Vám pomoci integrovat cvičení a posilování do Vaší každodenní rutiny tak, že se stane přirozenou součástí Vašeho života. Pokud klientům vtiskneme zdravé návyky a praktiky, věříme, že je osvobodíme k dosažení jejich plného fyzického potenciálu a optimalizaci celkového zdraví a duševního blahobytu.

Budeme postupně přidávat

K dosažení cílů je potřeba zvyšovat zátěž, intenzitu a náročnost cviků. Po tom, co Vás naučíme správné techniky, přesuneme se k náročnějším a těžším variantám cviků. Víme, že má vše svůj čas a jak může být náročné zkombinovat osobní a pracovní život. Větší odolnost v gymu Vám pomůže být více efektivní a méně unavený mimo něj.

osobní fitness trener
osobní fitness trener

Pomůžeme vám zregenerovat

Všichni víme, že bez práce nejsou koláče, ale taky víme, že odpočinek je někdy mnohem náročnější disciplína. Naučíme Vás, jak správně odpočívat a regenerovat a budeme pracovat i na zlepšení Vašeho spánku. Jednou z variant, jak zregenerovat je vyhřívaný bazén, který můžete jako členové programu využívat. Po cvičení Vám chvilka plavání následována proteinovým drinkem jistě zlepší den. 

Co na to říkají klienti?

Pojďte to zkusit také

První trénink zcela zdarma.