fbpx
Menu Close

Výsledky a příběhy

Inspirujte se příběhy našich klientů a klientek.

Miroslav

Miroslav s námi začal spolupracovat během října 2020, protože chtěl zformovat svojí postavu a dostat se do lepší kondice. Na začátku byla Miroslavova hmotnost 94 kg, z toho 37 kg kosterních svalů a 28% z celkového hmotnosti tvořil tuk. 

Miroslav je vášnivý sportovec , který kvůli kariérnímu růstu dal sport na druhou kolej a tak se začaly dostavovat různé zdravotní komplikace. Během naší i nadále trvající spolupráce, kdy se nám podařilo dosahovat stanovených cílů se nám podařilo překonat různé výpadky ve cvičení, jak je například dovolená, zdravotní problémy… Během léta v roce 2021 jsme si dali dvouměsíční pauzu, kdy se znovu ozvali zdravotní potíže. Po této pauze jsme začali pracovat na pozvolném návratu do režimu a kondice. Díky Miroslavovu nadšení a odhodlání se nám to podařilo velmi rychle. Jsme moc rádi, že se i díky nám Miroslav začal znovu aktivně věnovat sportu, stále s námi spolupracuje a je jedním s nejdéle cvičících klientů. 

Ivana

Ivana je spolumajitelka italské restaurace v centru Prahy a během covidové doby si procházela opravdu náročným a stresově vypjatým obdobím. V této době jsme začali spolupracovat, abychom společně čelili bolestem krční páteře, bolestem hlavy, problémy s rovnováhou a také nespokojenosti s vlastním tělem. Během necelého roku se nám podařilo dosáhnout stanovených cílů, díky kterým se Ivana cítí mnohem lépe a i po ukončení spolupráce drží kondici stále na stejné úrovni.  

Oliver

Oliverova práce je časové velmi náročná, je totiž programátor, investor a hudebník. 

Oliver k nám poprvé přišel v březnu 2021, kdy si procházel náročným obdobím a potřeboval pomocnou ruku, protože se cítil unavený, nebyl v nejlepší fyzické kondici a přál si nabrat svalovou hmotu, být vytrvalejší a silnější. Během naší spolupráce, která i nadále trvá jsme se již dostali za hranu nabírání a momentálně hledáme optimální váhu a kondici, kterou plánujeme dlouhodobě udržovat.