fbpx
Menu Close

Pohyb jako zdroj energie

Zdraví neleží jen v tělocvičnách a nemocnicích. Nosíme ho všude sebou a pracovní prostředí by Vám to zdraví nemělo brát.

Nastavení pracovního prostředí je klíčové

Zaměstnání nám zabere víc jak 1/3 našeho života. Zdravé pracovní prostředí nám pomůže udržet vyšší životní standard. Proto jsme vytvořili program pro firmy, kde umožňujeme lidem naučit se ovládat a pracovat se svým tělem, psychikou a jak správně podpořit zdravý přes stravovací návyky.

Co vás čeká?

1 - pohyb

V přvním bloku se podíváme na pohyb v kanceláři, ergonomii sezení a kondiční trénink mimo kancelář. 

Ukážeme si hlavní pilíře, které je potřeba porozumět. Zařazením těchto pilířů do běžného pracovního dne, pomůžete celkovému zdraví a tělo aby se cítilo lépe. 

3 - spánek, jídlo, motivace

V třetím bloku proplujeme spánkem, stravovacími návyky a vnitřní motivací k lepším pracovním výkonům. 

Spánkovým nedostatkem trpí velká část lidí, proto budeme klást velký důraz na zlepšení a zkvalitnění spánku. Dobře odpočatý mozek a tělo, lépe funguje, lépe přemýšlí a je zdravější.

Stravovací návyky během pracovní doby jsou závodní disciplínou všech našich klientů a moc dobře víme jak je někdy náročné dodržovat pravidelný a racionální stravovací režim. Věříme, že s našimi tipy a radami dokážete tyto překážky pokořit a vaše stravování bude pro vás zábavou a radostí, nikoliv zátěží.

Vnitřní motivace je kolikrát ten největší oříšek, který může způsobovat potíže v ostatních oblastech. Změnou myšlení a změnou chování, napravíme všechny vaše neduhy. Dieta, extrémní trénink a léky nevyřeší příčinu únavy. Je potřeba změna celkové životosprávy. Rádi vás to ale naučíme tak, abyste dané změny zlehka vnesli do vašich životů.

2 - praxe

V druhém bloku společně projdeme praktickou část pilířů, které jsme si vysvětlili v první části. Naučíme se je zařadit přímo do vašeho pracovního prostředí a pracovní náplně. 

Dostanete úkoly, které budete postupně naplňovat a tím i měnit svůj životní styl.  

4 - opakování a bonus

Opakování je matka moudrosti. Proto společně budeme procházet všechny pilíře zdraví a pohybu v kanceláři. 

Opakováním si všechny tipy a rady osvojíme. Připomene si chyby a jak se jim vyhnout. Ukážeme si drobné pomůcky, které vám pomůžou celý systém dodržovat a lépe se v něm orientovat. 

+ Jsme pro vás připravili bonus, který vám pomůže celou změnu životního stylu udržet a podpořit tak abyste neselhali.

Programem prošli...

UOL účetnictví s.r.o.

Semináře povedou...

Jakub Oška
Adam Štefánek