fbpx
Menu Close

Pohyb jako zdroj energie

Zdraví neleží jen v tělocvičnách a nemocnicích. Nosíme ho všude sebou a pracovní prostředí by Vám to zdraví nemělo brát.

Nastavení pracovního prostředí je klíčové

Jako jednotlivci věnujeme významnou část svého života své práci – přes třetinu, abychom byli přesní. Zdravé pracovní prostředí slouží jako základ pro udržení vyšší kvality života. Právě proto jsme vyvinuli nový program pro firmy. Naším cílem je naučit jednotlivce umění starat se o svá těla, mysli a poskytnout jim nástroje a zdroje pro zdravé stravovací návyky. Tímto programem se snažíme vytvořit bezpečné místo pro pracovníky, kde je prioritou jejich celkové blaho. Věříme, že podpora pozitivního a zdravého pracovního prostředí je klíčovým prvkem spokojenosti, motivace a produktivity zaměstnanců.

osobní fitness trener

Co vás čeká?

1 - pohyb

V prvním bloku průvodce budeme diskutovat různá témata týkající se zdraví a pohody v kanceláři. Budeme se věnovat důležitosti správného držení těla při sezení a pohybu v kancelářském prostoru.

Dále se budeme zabývat základy kondičních cvičení, která lze provádět mimo kancelář. Během tohoto průvodce budeme zdůrazňovat klíčové pilíře, které jsou pro zdravé tělo a pohodlné pracovní prostředí klíčové. Zahrnutím těchto pilířů do vaší běžné pracovní rutiny můžete zajistit optimální pohodu, zlepšit své držení těla a snížit riziko zranění. Zlepšení vašeho zdraví je zásadní a věříme, že vám tento průvodce pomůže dosáhnout tohoto cíle!

3 - spánek, jídlo, motivace

V třetím bloku proplujeme spánkem, stravovacími návyky a vnitřní motivací k lepším pracovním výkonům. 

Spánkovým nedostatkem trpí velká část lidí, proto budeme klást velký důraz na zlepšení a zkvalitnění spánku. Dobře odpočatý mozek a tělo, lépe funguje, lépe přemýšlí a je zdravější.

Stravovací návyky během pracovní doby jsou závodní disciplínou všech našich klientů a moc dobře víme jak je někdy náročné dodržovat pravidelný a racionální stravovací režim. Věříme, že s našimi tipy a radami dokážete tyto překážky pokořit a vaše stravování bude pro vás zábavou a radostí, nikoliv zátěží.

Vnitřní motivace je kolikrát ten největší oříšek, který může způsobovat potíže v ostatních oblastech. Změnou myšlení a změnou chování, napravíme všechny vaše neduhy. Dieta, extrémní trénink a léky nevyřeší příčinu únavy. Je potřeba změna celkové životosprávy. Rádi vás to ale naučíme tak, abyste dané změny zlehka vnesli do vašich životů.

2 - praxe

V druhé části našeho programu se budeme věnovat praktické stránce pilířů, které jsme probrali v první části. Tato praktická část je navržena tak, aby vás vybavila znalostmi a schopnostmi, které potřebujete k tomu, abyste tyto pilíře snadno integrovali do svého pracovního prostředí a každodenního života. Na konci této části budete mít jasnou představu, jak tyto pilíře efektivně implementovat a dosáhnout hmatatelných výsledků ve svém osobním a profesionálním životě.

Během této části vám budou dány řady pečlivě navržených úkolů, které vás provedou procesem implementace krok za krokem. Tyto úkoly vám pomohou udělat pozitivní změny ve vašem životě, pomohou vám adoptovat zdravější zvyklosti a nakonec vás inspirovat k transformaci vašeho životního stylu. Silně věříme, že tato část bude motorem k šťastnějšímu a zdravějšímu životu!

4 - opakování a bonus

Jak praví přísloví, “cvičení dělá mistra.” Proto opakováním a posilováním těchto cenných tipů a rad si zvykneme začlenit je do našich každodenních rutin. Také projdeme běžné chyby a naučíme se jim vyhnout. Navíc sdílíme některé užitečné nástroje, abychom vám pomohli se programu držet a snadněji se v něm orientovat.

Jako přidanou hodnotu jsme pro vás připravili dodatečnou podporu, abyste mohli udržet tento zdravý životní styl a zajistili, že z něj nevypadnete. S naším vedením budete schopni vyvinout zdravé návyky a udržet je dlouhodobě. Tak se k nám připojte na této cestě za zlepšením zdraví a pohody na pracovišti a ujistěte se, že jdete správnou cestou!

Programem prošli...

osobní fitness trener
UOL účetnictví s.r.o.

Semináře povedou...

osobní fitness trener
Jakub Oška
Adam Štefánek