fbpx

Výživové poradenství

Cílem našeho výživového poradenství je hledání optimálního způsobu a skladby stravování individuálně nastaveného dle potřeb a cílů každého z vás.

“Vaše cesta začíná u jídla”

Jak to bude probíhat?

Nejdříve bychom se s vámi moc rádi setkali a maličko si vás vyzpovídali, abychom zjistili váš cíl. Změříme se na InBody, ať víme na čem jsme a máme “počáteční bod”, ke kterému se později můžeme vracet a porovnávat. Pak už bychom vám sestavili jídelníček na základě vašich přání – ať už potřebujete zvýšit kondici, nabrat váhu, redukovat, cítit se méně unavený nebo zvýšit podíl svalové hmoty…

..

Pomůžeme vám s udržením motivace a vysvětlíme si základní principy výživy, abyste se naučili „pracovat“ se svým tělem a později už vše zvládli sami.

Budeme s vámi na každém kroku cesty a poradíme vám jak svého cíle dosáhnout. Budeme se scházet dle vašich časových možností, abychom mohli probrat jak vám jídelníček vyhovuje, popřípadě ho upravit a naučit se něco nového o zdravém stravování. Na každé konzultaci se můžete samozřejmě v rámci programu zdarma přeměřit na InBody a porovnat s minulými výsledky.

Co je to vůbec Inbody?

Je to jeden z nejpřesnějších a nejspolehlivějších přístrojů na analýzu těla. Měření je naprosto neinvazivní a poskytuje podrobný rozbor složení těla. Dozvíte se nejen procento obsažení tuku, vody a svaloviny v těle, ale i mnoho dalších zajímavých parametrů.

Rezervace termínu