fbpx
Menu Close

Pracuj s námi!

Ne pro nás...

Máš pocit, že pracuješ v posilovně a nestíháš nabídnout svým klientům nic víc než hezčí bicepsy? 

Nemusíš dál hledat, přidej k nám do BYM! V našem centru nabízíme prostředí, které podporuje růst a rozvoj osobních trenérů, kteří chtějí posunout svou kariéru na další úroveň. Poskytujeme prostor, kde trenéři mohou překračovat hranice a dodávat svým klientům výjimečné výsledky. V BYM si vážíme osobních trenérů a jejich práce v transformaci životů našich klientů. 

Pokud hledáš místo, kde můžeš prezentovat své schopnosti a skutečně měnit životy lidí, připoj se k nám do týmu BYM!

Pracuješ ve zdravotnictví ale unavuje tě práce kde nemáš dostatek času a chceš změnit prostředí? Máš klienty, kteří by chtěli k tobě chodit soukromě? 

V BYMu vytváříme prostor, kde se každý fyzioterapeut může starat o ty klienty o které sám bude mít zájem. Přístup k zajímavým klientům je samozřejmostí. Ve spoluprací s osobními trenéry, výživovým poradcem, psychiatry a psychology nám dává prohloubenější možnost ve spolupráci s klienty. V centru máme také bazén, který využíváme k rehabilitace nebo relaxaci pro zrychlení a zlepšení rehabilitace pacientů.

Pokud hledáš místo, kde můžeš prezentovat své schopnosti a skutečně měnit životy lidí, připoj se k nám do týmu BYM!

Problém je, že chcete makat sami na sebe a ne pro někoho jiného?

Pracuji v BYMu:

Pracuji sám na sebe:

Recenze našeho týmu

"V BYMu jsem spokojený, protože nabízí rozmanité a zajímavé klienty, možná by bylo dobré znát nějaký follow-up, jak se posunuli na základě konzultace a zda začali rady aplikovat. Pracuji zde protože se mi líbí koncept a vyhovuje mi spolupráce s Jakubem, protože je spolehlivý a vždy platí to, na čem se dohodneme. Na spolupráci se mi nejvíc líbí rozmanitost klientů, možnost přesahu této spolupráce i na další věci (například pronájem poradny)."
Ing. Ladislav Žatečka
Výživový specialista
"V BYMu se mi pracuje bezproblémově. Jsem tam kvůli přivýdělku a možnosti pracovat s aktivnější sortou pacientů. Na spolupráci se mi hlavně líbí Jakubove zapálení pro věc a rozvoj BYMu."
Bc. Jakub Kolarčík
Fyzioterapeut

Chceš se k nám přidat? Napiš nám!