fbpx
Menu Close

Recenze

Jiří Rostecký
Mladýpodnikatel.cz

“Jakub není obyčejný trenér. Je to borec, který žije byznysem, rozjíždí vlastní firmu a do toho je skvělý trenér. Nejvíce na něm oceňuji, že rozumí nám - podnikatelům. Trápí nás bolavá záda od sezení za počítačem. Nemáme čas denně chodit do posilovny. Chceme se umět efektivně protáhnout mezi schůzkami. A když už máme čas na sport, chceme ho využít tak, aby nám dal maximum. Jakub tohle všechno chápe, umí naučit a vedle toho nabízí i služby svých fyzioterapeutů a výživových poradců, takže umí pomoci komplexně. Pomohl mi zbavit se bolestí, začít se více hýbat a přemýšlet nad pohybem mnohem chytřeji než dřív. Protože jít běhat nestačí. Vaše tělo potřebuje mnohem víc. Rád jsem Jakuba doporučil už mnoha zkušeným podnikatelům a manažerům v mém okolí a vřele ho doporučuji i vám.”

Jan Moravec
Generální ředitel a předseda představenstva společnosti Ferona, a.s.

"Chtěl bych Jakubovi moc poděkovat za skvělý a vysoce profesionální tréninkový program, který mi na míru připravil, a který jsem s ním absolvoval. Jeho odborné znalosti a zkušenosti z oblasti fyziologie, svalové motoriky, rehabilitace, zdravé výživy i psychologie mi umožnili po zranění zad návrat do sportovní kondice a závodní formy. Vřele Jakuba doporučuji."

Ondřej Hlaváček
CEO - TechOrg s.r.o.

"Po těžké operaci srdce, kdy jsem přežil vlastní smrt a téměř jsem se nemohl hýbat, jsem hledal někoho kdo mi pomůže k návratu do života - Kubovi se to povedlo. Postaví na nohy i mrtvolu :-). Vřele doporučuji - srozumitelný, profesionální, individuální...."

Prof. Dalibor Vojtěch
Profesor na VŠ

"S Kubou Oškou a Dominikem Dvořákem jsem 100%ně spokojen. Chodím k nim už přes půl roku a, i když jsem trochu obézní, dostali mě do mnohem lepšího fyzického stavu, než před cvičením. Výhoda je, že cvičení probíhá na míru každému člověku. Dávky nejsou ani moc malé, ale ani moc velké, tak akorát, aby se člověk trochu zapotil, ale taky s ohledem na jeho možnosti, váhu a výdrž. Takže po každé hodině se cítím perfektně protažený a uvolněný. A i svaly jsou stále silnější. To, co bych před půl rokem nesvedl ani náhodou, dnes dělám běžně. Cvičení doporučuji všem, kdo si chce vylepšit tělo i duši."

Ondřej Kundra
Zástupce šéfredaktora Respekt.cz

"Cvičit s Jakubem jsem začal letos v dubnu, snažím se chodit pravidelně, dvakrát týdně. Je to dřina, a vlastně tolik ne, je to rozhodně zábava, to vždy. Cvičením a změnou jídelníčku jsem doteď shodil dvanáct třináct kilo, cítím se daleko líp, víc toho zvládnu, jsem méně unavený, a asi i méně nerudný. Zábava je to v tom, že střídáme různé cviky na celkové posílení těla, nikdy nevím, co mě přesně čeká, vím ale, že při cvičení si pokaždé s Jakubem dobře popovídám. Je to bystrý mladý muž, který se orientuje ve spoustě věcí. Tedy pokaždé, když zrovna nezvedám činku nebo se jinak nenamáhám a nelapám v ten moment po dechu. To mluvit nedokážu, ale v takových chvílích se stejně mluvit nemá, je potřeba se soustředit. Mám radost, že jsem začal, díky Jakubovi je to celé snažší, a vlastně je to jedna velká paráda."

Honza Vaněk
CEO - Grafické studio Koncept Design s.r.o.

"Velmi profesionalni a osobní přístup včetně nutričního poradenství a doplňků stravy, příjemné prostředí, bezproblémové parkování v objektu. Rychlý a viditelný progres. Není to žádné masové fitcentrum. Po roční zkušenosti a výsledcích mého syna mohu bez výhrad doporučit."

Ivana Bartula
Majitelka restaurace La Piccola Perla

"Velké poděkování patří skvělému týmu BYM za motivaci, udržení kondice a rovnováhy v covidové době. Velmi si vážím vaši trpělivosti a pomoci! Děkuji vám!"

Jana Havlová
Učitelka a lektorka dětského plavání

"S Jakubem trénuji dvakrát týdně již od února a osobně mohu jedině doporučit. Za těch osm měsíců jsem pod jeho individuálním vedením zvládla to, o co jsem se sama snažila několik let. To, že se mi zpevnila a vytvarovala postava, mi zvedlo sebevědomí. Mám mnohem lepší držení těla, nebolí mě záda, cítím se skvěle. Navíc Jakub dokáže trénink ušít na míru mým aktuálním potřebám, dokáže ze mě dostat maximum. Navíc s jeho pomocí dosahuji všech svých cílů a promítá se i do duševní pohody."

Dan Bendl
Obchodní ředitel

"Se společností BYM a hlavně s Jakubem Oškou mám nejlepší zkušenost. Věnuje se svým klientům nad rámec pouhého cvičení. Pomůže se stravou, celkovou životosprávou a doporučí potřebné změny k dosažení požadovaných cílů. Své práci rozumí a na lidech mu záleží. Mohu jen doporučit."

Sabina Kořínková
Majitelka - Plavecký klub Rejnok

"Kuba je výborný trenér a můžu jen doporučit. Trénuje mého syna už několik let a jde vidět velký posun. Nyní trénuje i druhého syna a jsem maximálně spokojená."

Martin Březina
Coppywriter a majitel oblečení ap-ex.eu

"Kuba je nejen skvělý trenér, ale i člověk. Nebojím se říct, že za necelý tričtvrtě rok naší spolupráce, se z nás stali už i blízcí přátelé. Vždy jsem měl problém a strach z komerčních gymů a trenérů, ale v BYMu se mi to podařilo díky Kubovi a jeho vřelému přístupu změnit. Z “rutiny” se tak stala činnost, na kterou se každý týden těším, a hlavně, poprvé v životě vidím výsledky. Díky!"

Tereza Polesná
Psycholog

"Velmi profesionální, individuální a vřelý přístup. Jakub umí pracovat jak s dospělou, tak dospívající klientelou. Jeho způsob komunikace a invence dokáže odtrhnout teenagery od sociálních sítí a motivovat je k aktivnímu způsobu trávení volného času."

Klára Hospodárová
Marketing specialist

"Mám obrovskou radost, že jsem se dostala právě ke Kubovi z BYMu. Cvičením jsem se pokoušela zahnat zdravotní potíže a nespavost, která mě provázela přes dva roky. Teď se i v kombinaci s lepší stravou v sobě cítím skvěle, dobře spím a hlavně se na každý trénink těším, protože nemám trenéra na baterky, ale někoho, kdo přesně ví a chápe, co mi tělo dovolí a co ne."

Noemi Žabka
Team leader, Pharmacovigilance specialist

"Jakub a jeho celý systém podpory zdravého života mi konečně ukázal, že hýbat se nemusí být jen nutnost, ale i radost. Jsem ráda, že mohu konečně říct, že pravidelně cvičím a že mě to baví. Celkový přístup Jakuba je profesionální, motivující a zároveň lidský. Jsem ráda, že i v těhotenství můžu pokračovat, jelikož mi Jakub ukáže cviky přesně pro to, co mé tělo potřebuje. Spolu s konzultacemi o zdravé výživě člověk cítí více energie a síly ve svém těle. Velice doporučuji a děkuji za vše!"

Jan Koblic
Event manager

"Jakub je člověk, který mě dokázal nasměrovat a nakopnout v době, kdy jsem to nejvíce potřeboval. Nejen, že dokázal být profesionálním trenérem, ale stejně tak i mentorem a člověkem, kterého mi nevadilo vídat.


Spolupráce vždy byla na vysoké úrovni a Jakub dokázal své zkušenosti přenést do praxe, je to moderní trenér a člověk, který se snaží hranice posouvat vždy o něco dále. Skvělý motivátor a člověk..."

Šárka a Dan Čičkovi
Artworks s.r.o.

"Na tréninky chodíme spolu s manželem a jsme neskutečně spokojení. Manžel trpěl téměř 5 let bolestmi zad. Vyzkoušel všechno možné, od masáží, po rehabilitace... ale pouze v BYM konečně začal pracovat s celým tělem a bolestí se zbavil...Děkujeme Jakube."

Jana Koželská
Manažerka luxusního salonu

"Po dlouhém přemlouvání, jsem se rozhodla pro sebe něco dělat. Absolvovala jsem už několik pokusů cvičit v posilovně sama, ale i s trenérem. Sama jsem si moc poradit neuměla, takže trenér byl nakonec jasná volba. Pokaždé to bylo o potýkání se s bolestí zad a špatné technice dýchání. Upřímně jen Kuba mi byl schopný vysvětlit jak na to, aby byl efekt správný. Má připravený přesný plán na co se zaměřit. Konečně jsem nadmíru spokojena a odcházím s pocitem toho, že cvičím pod odborníkem, který ví co dělá a já to na sobě vidím. Vřele doporučuji!"