fbpx
Menu Close

Recenze

S Bárou a Kubou se stýkáme pravidelně a jejich přístup a nadšení pro kvalitní život k vám prostě musí proniknout. Každé Barči jídlo je ukázkou toho, že i když vynecháte trochu toho cukru či tuku, tak to neznamená, že jídlo přijde o chuť, právě naopak, ostatní suroviny mají šanci vyniknout. S Kubou jsme absolvovali nějaké ty ranní rozcvičky s posilováním a vždy nám ukázal něco nového, poradil jak na to a byl i trpělivý, přestože nejsme žádní sportovci.

⎯⎯⎯⎯ Anežka

S Jakubem trénuji dvakrát týdně již od února a osobně mohu jedině doporučit. Za těch osm měsíců jsem pod jeho individuálním vedením zvládla to, o co jsem se sama snažila několik let. To, že se mi zpevnila a vytvarovala postava, mi zvedlo sebevědomí. Mám mnohem lepší držení těla, nebolí mě záda, cítím se skvěle. Navíc Jakub dokáže trénink ušít na míru mým aktuálním potřebám, dokáže ze mě dostat maximum. Navíc s jeho pomocí dosahuji všech svých cílů a promítá se i do duševní pohody.

⎯⎯⎯⎯ Jana

Kuba je výborný trenér a můžu jen doporučit. Trénuje mého syna už několik let a jde vidět velký posun. Nyní trénuje i druhého syna a jsem maximálně spokojená.

⎯⎯⎯⎯ Sabina

Kuba mi velmi pomohl s tréninkem, posunul mně na vyšší level, tréninky a spolupráce mně bavila a vždy dodal motivaci. Za necelý rok spolupráce, přerušena zraněním, mohu ze zkušenosti vřele doporučit!

⎯⎯⎯⎯ Adam

Velmi profesionální, individuální a vřelý přístup. Jakub umí pracovat jak s dospělou, tak dospívající klientelou. Jeho způsob komunikace a invence dokáže odtrhnout teenagery od sociálních sítí a motivovat je k aktivnímu způsobu trávení volného času.

⎯⎯⎯⎯ Tereza

Absolutně top fyzioterapeutka! Při tréninku jsem si blokl záda, hned jsme našli nejbližší termín a záda napravili. Po zkušenosti s opravdu hodně fyzioterapeuty je tohle super změna, protože je jedna z mála, která bere ohled na to, že člověk hodně sportuje a snaží se na nás koukat jako na sportovce. Soustředí se na detaily, které vás můžou posunout a zároveň u toho má přátelský přístup. Stoprocentně doporučuju každému, kdo má zájem o fyzio, které vám pomůže.

⎯⎯⎯⎯ Martin

Sympatická fyzioterapeutka, která má opravdu zájem vám pomoct. Vyzkoušela se mnou různé cviky, abych i poté věděla jak doma cvičit, uvolnila bolestivé svaly a dala mi různé rady a tipy. Těším se na další návštěvu!

⎯⎯⎯⎯ Barbora

Měl jsem doslova nesnesitelné bolesti v oblasti zad mezi lopatkami, šikovné ruce fyzioterapeutky hned věděli kam šáhnout a po půl hodině jsem odcházel s úsměvem na tváři. Doporučuji!

⎯⎯⎯⎯ Antonín

Milý "lidský" a hlavně osobní přístup!

⎯⎯⎯⎯ Miroslav

Velké poděkování patří skvělému týmu BYM za motivaci, udržení kondice a rovnováhy v covidové době. Velmi si vážím vaši trpělivosti a pomoci! Děkuji vám!

⎯⎯⎯⎯ Ivana

Vřele doporučuji. Profesionální přístup a hezké prostředí.

⎯⎯⎯⎯ Martin

Skvělá fyzioterapeutka s profesionálním a osobním přístupem! Doporučuji!

⎯⎯⎯⎯ Lukáš